Autor Téma: Boční držáky kufrů Navigator 1000  (Přečteno 3298 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline K.da

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Pohlaví: Mužské
Boční držáky kufrů Navigator 1000
« kdy: Neděle, 25/04/2010, 22:07 »
Ahooj potřeboval bych poradit jak udelat a nebo kde sehnat bočni držaky na brašny a nebo kufry plus kde by se dali sehnat popruhy pro uchyceni tankvaku Dik
Motorkou až na kraj světa a eště dááál

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Boční držáky kufrů Navigator 1000
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 26/04/2010, 07:31 »
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Jedničkář

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
Re: Boční držáky kufrů Navigator 1000
« Odpověď #2 kdy: Středa, 11/05/2011, 12:03 »
Měl jsem po několik let jen zadní top case od Kappy 46litrů tuším v barvě víka jako motorky, takže modrá.. doplňkově jsem nouzově používal brašny s možností rozšíření kapacity, ale nakonec jsem se rozhoupal a rozhodl se pro boční kufry.. problém ale nastal, když jsem chtěl držáky.. Cagiva úplně ruce pryč, že set kufrů co byl jako příplatková výbava na posledních modelech je zcela nemožné sehnat i v Itálii a tak jsem obeslal všechny potenciálně nadějné shopy a dealery Kappy, Givi apod.. Nakonec se mi jeden ozval, že někde našel originál kus.. nejspíše poslední v Čechách ne-li celé Evropě.. klasická trubková konstrukce.. a kufry jsem koupil Kappa 48l 2x.. spokojenost..
s tím tankvakem taky bojuju.. zatím jsem nenašel žádný který by byl komfortně použitelný na Navigatora.. většina je totiž dělaná na plechové nádrže, takže s magnety.. Navigator ji má celou plastovou.. popruhy zase není moc kde uchytit, pokud si člověk nechce polámat plasty.. a navíc dvě víka palivových nádrží taky moc neprospějou komfortu když člověk musí tankovat každých cca 240km
« Poslední změna: Středa, 11/05/2011, 12:12 od Jedničkář »

Offline kopf

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Re:Boční držáky kufrů Navigator 1000
« Odpověď #3 kdy: Úterý, 31/03/2015, 19:20 »
Ahoj, potreboval bych vyresit bocni drzaky...sehnal jsem kufry od nekoho, komu navigatora ukradli...bohuzel s drzakama...takze vyresilo se to tu nejak?

Pripadne neslo by sehnat nekde na netu nejaky planek nebo alespon fotky jak by to melo vypadat? Hledam uz asi 3. den a stale nic. Mam sice cca 25 fotek ruznejch navigatoru, kde co drzak to original :D bohuzel nikde podrobnejsi foto z vice uhlu...takze uchyceni a tvar by byl temer jasny, jen se mi jedna o to abych nezacal experimentalne vyrabet neco, co ma nekdo nacrtnute na papire s rozmerama z drivejsich let.

Doufam ze ikdzy je toto tema delsi dobu mrtve, nekdo zareaguje... :)

Offline K.da

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Pohlaví: Mužské
Re:Boční držáky kufrů Navigator 1000
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 02/04/2015, 16:08 »
Ahoj rozmery ani planek nemam nic meně rozměr obdelniku mam okopčeneej od kluku co maj GS a hlinikovy kufry ten rozmer je i stejnej s GIVI držakama. Ted nově k tomu mam i padaky na předku
Celý mi to dělal znamej zamečník a ja si to akorat nechal nakomaxitovat fotky mužu naposilat mejlem
Motorkou až na kraj světa a eště dááál

Offline Jedničkář

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 12
Re:Boční držáky kufrů Navigator 1000
« Odpověď #5 kdy: Pátek, 03/04/2015, 08:42 »
Ty padací rámy by mně taky zajímaly. Prosil bych o foto na ondrej.malousek@seznam.cz

Offline kopf

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Re:Boční držáky kufrů Navigator 1000
« Odpověď #6 kdy: Úterý, 07/04/2015, 21:22 »
Ahoj, muzu teda poprosit o par podrobnejsich fotek na mail? Predevsim pohled od zadniho kola...tu jsem zadnou nenasel. dik :)

breitkopf@email.cz

Offline kopf

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
Re:Boční držáky kufrů Navigator 1000
« Odpověď #7 kdy: Úterý, 07/04/2015, 21:30 »
A kdyz muzu teda jeste otravovat, tak i foto padaku by nebylo na skodu :) prece jen je to exot na ktereho neni moc nahradnich dilu... :)