Autor Téma: samovolné zvyšování a snižování otáček  (Přečteno 1789 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline predy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Pohlaví: Mužské
samovolné zvyšování a snižování otáček
« kdy: Středa, 27/06/2012, 21:56 »
Zdravím.Mám motorku Cagiva Supercity 125.Mám na vás velkou prozbu.Nevíte prosím vás někdo čím by mohlo být,že kdyš jedu na moto tak bud to chcípne a nebo se to samo staví do vysokých otáček?Dneska jsem jel a v zatáčce mi začali klesat otáčky tak jsem okamžitě podřadil otačky o kousek stouply a když jsem přidal plyn tak na to motor nijak nereagoval.Tak jsem teda to zkusil nastartovat a nešlo to.Zkusil jsem to přez sitič a přes tento šlo.Ujel jsem asi třičtvrtě kilometru a udělalo to znova.A taky to dělá to že nastartuju motorku aby se ohřála a samo to jde do otáček prostě ale ty otáčky se nezastaví.V nádrži je benzín kdyš dojde tak to taky jde do otáček třeba do 6ti tisíc a pak to chcípne.Měl jsem to v servise byl vyčištěnej karburátor a seštelovanej.Když jsem otamtat jel motorka šlapala nádherně.Přijel jsem domů a že se pojedu projet nastartoval jsem to a začali skákat otáčky nahoru.Jel jsem za kamarádem bylo to dobrý.Jel jsem zpátky a v křižovatce mi to chcíplo.Vůbec nevím čím by to mohlo být.Předem děkuju za vaše rady.PREDY

Offline jenda

  • Sponzor CC 2013
  • Starší člen
  • *****
  • Příspěvků: 411
  • Pohlaví: Mužské
  • R1 Pyčo!
Re:samovolné zvyšování a snižování otáček
« Odpověď #1 kdy: Čtvrtek, 28/06/2012, 11:55 »
Nečistoty v nádrži, hoď si mezi nádrž a karbec palivový filtr a potom ještě vyčisti karbec, budeš mít přicpanou trysku zřejmě, proto chudá směs a vysoké otáčky.
Jawa 21, Simson SR50, Cagiva Elefant 125 (trhač asfaltu), MZ 125 SM, Honda CB600 F Hornet, Yamaha YZF R1

Offline predy

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 9
  • Pohlaví: Mužské
Re:samovolné zvyšování a snižování otáček
« Odpověď #2 kdy: Pátek, 29/06/2012, 09:31 »
moc díky.už jsem to udělal a šlapeto.moc dík