Autor Téma: Varování - svíčka  (Přečteno 18346 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Varování - svíčka
« kdy: Pondělí, 17/03/2003, 09:19 »
Koupil jsem podle katalogu novou sví?ku do Canyona 500 r.v. 1998 typu NGK  BPR8ES a NEPASUJE - má ?ir?í závit. Pokud budete sví?ku kupovat, vemte si rad?ji starou s sebou. Není ov?em vylou?eno, ?e Canyony mají ve válci r?zné závity podle toho, co bylo momentáln? na sklad?. Se m?jte pánové a p?kný jaro.

Guest

  • Host
Varování
« Odpověď #1 kdy: Pondělí, 24/03/2003, 20:22 »
Bud zdráv! Jo to znám.V tom katalogu mají toti? chybu.teda i u MOTO-Pavelky to maj ?patn? na?máraný. Sví?ka musí bejt DPR-to znamená u??í závit!! Já mám taky NGK VX Platinium. Stála 500,- vo?í.
Zdar Palizák

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Varování
« Odpověď #2 kdy: Úterý, 25/03/2003, 07:27 »
Já to nakonec vy?e?il tak, ?e jsem koupil sví?ku na Grand Canyona resp. na Ducati Monster 750/900. Má to s tím tro?ku tvrd?í zvuk (mo?ná je to jenom pocit) a dob?e to akceleruje, zatím spokojenost. Je to NGK pak hromada písmen a ?íslic a kon?í to poml?kou a 9. Cena v RUCO Brno 105,-K?. Dá se to pohodln? najít v jejich katalogu. Jedinej problém je v tom, ?e klí? na sví?ku Champion A6HC je 16-ka, kde?to tohle cht?lo 18-ku, kterou jsem doma zrovna nem?l.

Offline diego

  • Sponzor CC 2013
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 35
  • Pohlaví: Mužské
Svicka na Canyona ?
« Odpověď #3 kdy: Pondělí, 31/03/2008, 22:51 »
mam problem,objednal jsem si svicku ngk platinum podle aplikacniho katalogu co meli na strankach a co se nestalo prisla spatna s velkym zavitem bpr8evx,nevite nekdo jaky ma byt spravny oznaceni co se tam ma dat?maj tam dpr8evx-9 ale vim prd jestli uz je to onco,tak aby mi zase neposlali blbost.Dikes
« Poslední změna: Středa, 23/04/2008, 11:35 od sejrac »
Canyon 500 r.v.2000

Mischa

  • Host
Re: svicka na canyona
« Odpověď #4 kdy: Úterý, 01/04/2008, 06:57 »
Ahojky, no já jsem si taky nechala posílat svíčku podle katalogu a došla mi s velkým závitem, tak jsem ji vrátila a radši jsem si šla koupit přímo do obchodu podle té staré. Nějak jsem se ale k výměně svíčky nedostala, bo jsem pořídila báwo, tak ji mám doma a je mi k ničemu, tak ti ji můžu poslat, když mi dáš adresu.

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: svicka na canyona
« Odpověď #5 kdy: Středa, 02/04/2008, 13:07 »
diego hoť sem pls odkaz na ten katalog dík
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Drťka

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 258
Re: svicka na canyona
« Odpověď #6 kdy: Středa, 02/04/2008, 15:10 »
Já řešil to samé, ale problém je v tom že na Kaňoura jsou 3 druhy svíček a každá jiná. takže vyšroubovat to co tam je a hurá s tím do krámu. takhle jsem to řešil já. Jen si pak nesmíte zapomenout to označení někde napsat, jinak budete muset celou akci příště zopakovat. To já jsem totiž nějak nedořešil...  ;D ??? ;D
Nejezdím rychleji než vidím ... Canyon 500

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: svicka na canyona
« Odpověď #7 kdy: Středa, 02/04/2008, 17:27 »
já něco vyčet z katalogu šel jsem to koupit a samozřejmě neměli tak mi dali nějakou bošku ale asi to neni pravý ořechoví raní starty hrůza potom docela pohoda,ale když jí vyndam tak je černá
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: svicka na canyona
« Odpověď #8 kdy: Středa, 02/04/2008, 18:50 »
Mimochodem,NGK je tam originál?Dostal jsem NGK jako náhradu za původní CHAMPION.Jedna zdechla při prvním startu motorky,druhá po cca 500Km.Dva nové kusy v háji.Nic jiného než champion už nepoužiju...

Offline diego

  • Sponzor CC 2013
  • Nováček
  • *****
  • Příspěvků: 35
  • Pohlaví: Mužské
Re: svicka na canyona
« Odpověď #9 kdy: Středa, 02/04/2008, 19:11 »
tady mas ten odkaz   http://eshop.motoservis-travnicek.cz/zapalovaci-svicky-c-362.html?zenid=f27732d28d12a6449893379dc44d545f         
kdyz jsem tam volal,ze mi poslali blbou,tak typek pry koukal primo do katalogu NGK a tam mu to vyhodilo tu samou.Objednaval jsem ji od nich,protoze jsem tam bral vic veci a do kramu se mi nechtelo,to je ta blba lenost.         
Canyon 500 r.v.2000

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: svicka na canyona
« Odpověď #10 kdy: Středa, 02/04/2008, 20:52 »
ta boška co mi dali hází pěknou jiskru ale je černá když jí vyndám někde na foru sem čet že to je buď špatná svíčka nebo vz.filr tak jí jěště asi dám šanci a zkusim vyměnit ten filtr nevite na kolik se mám připravit
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Drťka

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 258
Re: svicka na canyona
« Odpověď #11 kdy: Středa, 02/04/2008, 21:05 »
hele je to asi jedno jestli Champion nebo NGK. Laždopádně já taky budu kupovat filtr a stojí kolem 300,-
Nejezdím rychleji než vidím ... Canyon 500

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: svicka na canyona
« Odpověď #12 kdy: Středa, 02/04/2008, 21:17 »
Tak to neni tak hrozná cena tak to zkusim v tejdnu někde koupit
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Pigi

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 269
  • Pohlaví: Mužské
  • Yamaha TDM 900 ABS
Re: svicka na canyona
« Odpověď #13 kdy: Čtvrtek, 03/04/2008, 10:42 »
V katlogu je napsaná svíčka NGK BKR7EVX ale tady jsem našel to samí ale iridiovou což by nemuselo bejt špatný - tu platinovou tam maji taky http://moto.hmoto.cz/cz/svicky-ngk/iridium/bkr7eix.html
Když jsem byl mladej tak jsem byl hrozně namyšlenej, ale teď  - teď už nemám  žádnou chybu !

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Re: svicka na canyona
« Odpověď #14 kdy: Čtvrtek, 03/04/2008, 23:24 »
V katalogu NGK je chyba, toť stará známá věc. Ke třeba objednat jako na Cagivu 350, pokud si dobře vzpomínám. Nebo kouknout na originál v motorce.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.