Autor Téma: nejde za plynem a najednou kopanec + benzinový ukazatel  (Přečteno 716 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline WR_Biker

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Pohlaví: Mužské
nejde za plynem a najednou kopanec + benzinový ukazatel
« kdy: Úterý, 29/05/2018, 22:27 »
zdravím všechny majitele cagivy canyon 500, tímhle se chci na vás obrátit o pomoc, jsem čerstvý majitel cagivy a nějak se mi to nezdá takže za
1) starty paráda sytič protočit chytne bublá.. teď to horší jak se sytičem tak i bez jak po lehkém zahřátí motorky tak i po celkovém zahřátí motorky stejný problém, a to je ten že v nízkých otáčkách zhruba do 3 tisíc se jí nechce a potom chytne a jde za plynem je to jako 2Takt nic nic a pak škub je to strašně nepříjemné hlavně v zatáčkách na kruháči kdy si jedete regulerně pod plynem a najednou po lehkém přidání to vystřelí jak nějaká 500ccm ve 2T ten rozdíl vtom tahu je strašně razantí a myslím si že nástup by měl být postupný a né nic nic a najednou tah jak kráva, takže se na vás obracím s dotazem je to u těchto motorek normální ? pokud ne tak setkal se stím někdo ? pokud ano zajímal by mne postup opravy nebo na co se podívat, karbec sem dneska čistil problém stejný, elektrika projitá ale asi v pohodě, usuzuji že kdyby byla v pytli tak to ani nenastartuje, já si už nevím rady pročítal jsem tohle forum a podobný problém sem nějak nenašel tak se proto ptám protože mne to zajímá, jako musím uznat že muj nejsilnější stroj byla honda cr 125 33Kw ve 2T a tam to bylo přesně tohle nic nic a pak kopanec ale tohle je 4T a ještě enduro takže nástup výkonu by měl být pravidelný :) budu rád za každý názor či pomoc v tomhle tom fakt už nevím čím by to mohlo být....
2) druhý problém je ten že mi neukazuje palivový budík prostě rezerva se rozsvítí ale budík se nehne, kdo se stím setkal taky budu rád za každou radu na co mrknout. předem děkuju moc za rady  ;) >:D >:D >:D