Autor Téma: Kovo-Moto Fu?ík Brno  (Přečteno 4860 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Karlos

  • Host
Kovo-Moto Fu?ík Brno
« kdy: Středa, 14/09/2005, 13:55 »
Varuji všechny p?ed touto firmou.
 Servis hr?za. Když jsem si p?išel pro motorku co byla na garan?ce, byl v dobré nálad? a popíjel pivo, motorka se?ízená strašn?.
Když si tam koupíte novou motorku,mužete ?asem zjistit,že v?bec nová není!!!!! Vlastní zkušenost. Dle pana Fu?íka r.v. 2002. Dle Moto Robert Brandýsek  1995-96!!! Fu?ík je p?knej zlod?j.Nevím jak to d?lá,ale asi repasuje vojetý krámy z Itálie a jako nové je posílá do sv?ta.

Offline rimmer

  • Člen CC
  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Mužské
Kovo-Moto Fu?ík Brno
« Odpověď #1 kdy: Středa, 14/09/2005, 14:59 »
Hmm,tak to je teda solidni svinárna.
Edit: Po neúspěšných studiích na VŠ sem si hned po nastoupení do práce koupil Suzuki Freewind 650 (vypadá jako Canyon).
Zavítal jsem sem, protože až začnu přemýšlet o něčem jiném, budu koukat hlavně po Gran Canyonu. Ducati Desmo má prostě charisma.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Kovo-Moto Fu?ík Brno
« Odpověď #2 kdy: Středa, 14/09/2005, 21:20 »
Jo potvrzuju, Fu?ík je komunistická svin?....
Nabízel mi svýho "p?edvád?cího Canyona, kterj m?l odpojenej tachec a prej najeto tak 70km, jinej klí?ek od zapalování, jinej od nádrže a jinej pod sedlo, vep?edu 17" motardový kolo, ale jinak úpln? nová motorka....
Upaloval jsem odtamtud, až se za mnou kou?ilo :)
BMW F650 CS '04

Offline roebuck

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 407
    • http://www.roebuck.wz.cz
Kovo-Moto Fu?ík Brno
« Odpověď #3 kdy: Čtvrtek, 15/09/2005, 07:25 »
Jo, o téhle firm? jsem toho taky dost slyšel. Dá se tam koupit tak možná filtr nebo n?jaký balený náhradní díl, ale jinak m? všichni taky varovali. Prej od n?j utíkaj i mechanici.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Kovo-Moto Fu?ík Brno
« Odpověď #4 kdy: Čtvrtek, 15/09/2005, 14:07 »
Tak to je fakt dost hustý!!! Ale na druhou stranu kdo nerozezná novou mašinu od 7 let starýho stroje ten by m?l bejt taky malinko sebekriticej. Tím toho vocase nechci hájit.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Kovo-Moto Fu?ík Brno
« Odpověď #5 kdy: Pátek, 16/09/2005, 07:27 »
To je radost slyšet, že ješt? dneska v už tak dost nabité konkurenci (nemám zrovna na mysli servis Canyona :o))) ), se najde n?kdo, kdo dokáže vyd?lávat na hlouposti a p?ehlížení druhých... Musí to být p?kn? velký zmr... pardón... lump!
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Guest

  • Host
Kovo-Moto Fu?ík Brno
« Odpověď #6 kdy: Pondělí, 14/08/2006, 11:29 »
No ani nahradni dily bych nedoporucoval kupovat (ani treba filtry a tak). Koupil sem u neho jednou vzduchovej filtr a chtel za neho 530K? a po druhe sem sehnal uplne ten samej v jinym obchode za 250K?.

Offline Bergr

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 229
Kovo-Moto Fu?ík Brno
« Odpověď #7 kdy: Středa, 16/08/2006, 05:45 »
Mám husí k?ži, když slyším tohle jméno a jedouce okolo tak se mi uvol?uje pojistka od ru?ního granátu v kapse. Osobn? znám n?kolik mechanik?, co tam pracovali, ale to se musí asi zažít, co oni popisují :D
Suzuki V Strom DL 1000

Offline OLEJNIK

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:Kovo-Moto Fu?ík Brno
« Odpověď #8 kdy: Pátek, 02/05/2014, 12:48 »
Dobry den. Prosim VSECHNY co jsou pritomni aby se me ozvali cim driv na tel. 608 326 207. Jsem majitelem pravnicke osoby a jdu s panem PhDr do sporu.

Žaloba je podána minulý týden, teď začal kolem sebe kopat, tak pokud se chtete svezt, a dosahnout odskodneni, pripadne zadostiucineni a nemeli jste na to silu odvahu a cas, ja si ho rad najdu. Ted je ta prava chvile Ten hajzlik dostane to co mu patri. Lidi napiste a povzpominejte na zname, co jim ublizil, pana PhDr odprovodime ze slušného podnikatelského prostředí.

Marian

olejnik@statikabrno.cz

http://kovomoto.wordpress.com/2012/09/26/kovomoto-phdr-lubomir-fucik-zkusenosti/

Offline davidwerl

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 2
Re:KovoMoto Fučík Brno
« Odpověď #9 kdy: Pátek, 01/05/2015, 09:55 »
Moje zkušenosti s Kovomoto jsou otřesné. Pán je naprostý hulvát, má na vás blbé keci a narážky hraničící s otevřenými urážkami. Prodal mi novou motorku která nestartovala a za jízdy se jí vybíjela baterka. Po reklamaci to samozdřejmě nespravil a vše to otočil na mě – že za to můžu já, že si vymýšlím atd. Naprosto nedoporučuji. Takovouto hulvátskou firmu by měli zavřít. Bohužel mám chatrnou psychiku, takže na nějaké boje a soudy s Fučíkem jsem se vykašlal. Přišlo mi nemorální prodat motorku dál jako že jí nic není, tak jak tvrdili v KovoMoto, i když jsem věděl, že to není pravda, tak jsem ji prodal jako nepojízdnou za zlomek ceny. Škoda 20.000, nervy v hajzlu a vyslechnutá hromada urážek a debilních keců od pana PhDr. Ten šulin měl zůstat radši u filosofie...

Více zde: http://kovomoto.webnode.cz/