Autor Téma: Tak co,jezdite?  (Přečteno 71598 krát)

0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #120 kdy: Pátek, 30/12/2005, 18:08 »
O užite?nosti zimních pneumatik nem?že být sporu. O hlouposti n?kterých ?idi?? - ODKUDKOLIV -také ne...
A všechno je jinak... Mik.

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #121 kdy: Pátek, 30/12/2005, 18:40 »
Ano, ?ekl si to výstižn? a krátce. Blbci se najdou mezi všemi a všude. Proto si myslím, že nelze šmahem odsuzovat žádnou skupinu lidí a to jak podle rasy, národnosti ani podle m?sta, ve kterém žijí.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak co,jezdite?
« Odpověď #122 kdy: Pátek, 30/12/2005, 20:10 »
nikoho neodsuzuju, jestli jste si ten m?j p?ízp?vek p?e?etli pozorn?, tak jsem tam za t?ma pražákama ud?lal smajlík, to znamená, že to byl hec a ?ekal jsem jestli se n?kdo chytne. No chytnul se.
Hele,debata o gumách je super, ale taky záleží gdo sedí za volantem. V Praze autobusy asi ty zimní gumy nepot?ebujou, ale je kupa dálkovejch, který jezd?j i v místech gde je sn?hu mrt? a zimáky nemaj. T?eba majitel jedný dopravky u nás ve vedlejší vesnici kupuje každej rok novýho Mercedese a když mi chlapy co u n?j jezd?j ?íkali co jim ?ek, když mu ?íkali, jestli by jim zimáky nekoupil aspo? na pohán?nou nápravu, tak jim za?al vysv?tlovat, že na to nemá, že je rád že se uživí a takový ty podobný bláboly. A to jsou tátové od rodin, takže kdyby se jim n?co stalo, tak je fakt pr?ser a že už se jich pár stalo. Užívání zimák? by se m?lo uzákonit a bylo by po ptákách.
JO Miku, z ekonomiky jsem maturoval, takže o tom n?co málo vím. Kdyby se m?lo fšechno po?ítat jenom podle prach?, tak už tady dávno nejsme. A když maj politici na ty jejich slavný rádoby v?cný cesty do zahrani?í, kde akorát prodrbávaj státní prachy (p?e?t?tesi knížku co vydal Radovan Krej?í?), tak si myslim, že by mohlo bejt ud?láno n?co i pro bezpe?í lidí, který se vozej autobuse ze svýho a nelýtaj helikoptérama jako politici. Nehled? na to, že by se asi i cejtili líp šofé?i autobusu a t?eba i hasi?? nebo policajt?, který taky na zimáky nemaj. T?eba poldové u nás, maj zimáky jen na p?edku.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #123 kdy: Pátek, 30/12/2005, 21:28 »
Hele Honzo! Ty gumy jestli ano nebo ne je jen zástupnej problém. Tys napadl bezd?vodn? Pražáky a když jsem se ti snažil vysv?tlit, že blbci jsou všude, tak jsi napsal že ano ale Pražáci jsou v tom P?eborníci. To já za hec nepovažuji.
A všechno je jinak... Mik.

Offline Josef

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 167
Tak co,jezdite?
« Odpověď #124 kdy: Pátek, 30/12/2005, 22:05 »
Hm, zajímavá debata. Vzhledem k tomu že bydlim pod Krušnýma horama a d?lám v Praze nem?žu ?íct nic jinýho než že podle zna?ky blba nepoznáš. Jo to že si jich tu dost ustele p?i cest? na Klínovec se zna?kou za?ínající na A asi nebude tím že je v Praze halda vol? ale že tam žije cca 10 procent lidí žejo. A to že když musím brzdit v Praze i o?ima když mi n?kdo vlítne do cesty a v?šinou na tý zna?ce pro zm?nu A nemá taky neznamená že kdo není Pražák jezdí jako ko..t. Nechte toho... Je to jen o lidech a ne o tom odkud sou.
Suzuki DL-650 V-Strom, r.v. 2006
Canyon 500, r.v. 99 - prodáno v srpnu 2010

Offline Mikusak

  • Honda CBF 1000s
  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 982
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #125 kdy: Pátek, 30/12/2005, 22:20 »
Citace: Pepicek
Hm, zajímavá debata. Vzhledem k tomu že bydlim pod Krušnýma horama a d?lám v Praze nem?žu ?íct nic jinýho než že podle zna?ky blba nepoznáš. Jo to že si jich tu dost ustele p?i cest? na Klínovec se zna?kou za?ínající na A asi nebude tím že je v Praze halda vol? ale že tam žije cca 10 procent lidí žejo. A to že když musím brzdit v Praze i o?ima když mi n?kdo vlítne do cesty a v?šinou na tý zna?ce pro zm?nu A nemá taky neznamená že kdo není Pražák jezdí jako ko..t. Nechte toho... Je to jen o lidech a ne o tom odkud sou.
Já ti d?kuji. Pochopil jsi p?esn?, co jsem cht?l ?íci Honzovi.
A všechno je jinak... Mik.

Offline Darkness

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 536
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #126 kdy: Sobota, 31/12/2005, 00:24 »
Neee dyk moore keeerovat do žyžkoooova... Se mi votvýrá riby?ka v kaaapse. Bude bytka :O
Suzuki DL 650 V-STROM (Týna :) )
bejvalky: Kawasaki ZZR 600, Cagiva Canyon 500, Jawa 350-634, Jawa 350-639, Simson S51 enduro, Gilera skutr

Offline Pastell

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 494
  • Pohlaví: Mužské
  • Ducati S2R 1000
Tak co,jezdite?
« Odpověď #127 kdy: Sobota, 31/12/2005, 01:10 »
Já jako Ostravák se k tomu nevyjad?uju.A jestli jde o zimní gumy dneska bych pot?eboval spíše radlici,protože tu je tolik sn?hu,že si lidi odhazují cesty lopatama.:|
ho visto,ho preso,comperare ... per amore ...Ducati

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Tak co,jezdite?
« Odpověď #128 kdy: Sobota, 31/12/2005, 09:49 »
JEžiš, vy m? prost? nechápete, tady si ?lov?k snaží ud?lat srandu a hnedka se to zvrtne.

No jo no, tak jsem asi na idiota, ale to neva, protože život je krásnej a dlouhej.

Ale aspo? tady není taková nuda.
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Tak co,jezdite?
« Odpověď #129 kdy: Sobota, 31/12/2005, 14:20 »
Taky bych to tak vid?l.... pitomc? je stejn? v Praze jako v Ov?.... není to o míst? bydlišt?, ale o hlav? každého znás, zkušenostech a schopnostech se pou?it z chyb druhých..... Zní to krásn?, ale já jsem taky z t?ch, co se pou?í jen z vlastních chyb... takže mi to trochu trvalo...ale po tom, co jsem rozflákal octávku v kombíku, a to, že m? d?lilo od toho, abych si tu s vámi te?ka psal od toho, aby jste o m? a osádce vozidla ?etli v ?erné kronice, d?lilo jen to, že zrovna nejala žádná tramvaj opravdu málo... jsem se pou?il myslím dostate?n?! Je to jenom si kluci uv?domit, že nejsme my tím, kdo ur?uje schopnosti auta, ale auto samotné... a a? se to n?kdy zdá... nikdo si s ním netyká natolik, aby byl po?ád v poho.... Proto rad?ji jezdit 20% pod o?ekávané schopnosti a jezdit dýl... O to dýl tu budeme v téhle sestav? a hašte?it se, kde je víc pitomc?.... :) A po své zkušenosti se mezi n? bohužel po?ítám taky... i když už jsem se opravdu pou?il....
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Tak co,jezdite?
« Odpověď #130 kdy: Sobota, 31/12/2005, 14:23 »
Jo, a ta kalamita je tu taková, že jsem dneska nakopl ka?oura a nechal ho brblat... a v tom lahodném rytmu jsem futroval sníh p?ed barákem.... krásná zábava :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)

Offline Oldin

  • Sponzor CC 2013
  • Aktivní člen
  • *****
  • Příspěvků: 768
  • Pohlaví: Mužské
  • změna je život :-) !
Tak co,jezdite?
« Odpověď #131 kdy: Sobota, 31/12/2005, 15:59 »
Jo kluci, je to tak, i tady u nás v Pardubicích je pitomc? spousta. A co jsem jich potkal cestou do ?eských Bud?jovic a zp?t - a na zna?ky jim radši nekoukám, spíš se snažím mít je daleko p?ed sebou nebo za zády.
Tak p?kného Silvestra všem a hodn? bezpe?ných km v p?íštím roce.
A je to fakt pravda - jezd?me na 80% !  (ale se 120% pozorností)
OLDIN: CC 500, Suzuki DL-650 V-Strom/'07, Suzuki DL-1000 V-Strom/'07, BMW R 1200 RT/'07, BMW R 1200 RT-LC/'14, Honda 500CX Rebel/'17 a nově 2019: Honda NC 750X + Honda 250 CRF-L

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #132 kdy: Neděle, 01/01/2006, 10:44 »
to Godzi: m?j p?ísp?vek v?bec nebyl namí?enej proti tob? a ani proti ostatním tady na foru, jen jsem

zhodnotil situaci, jak ji vidím já.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Paolo

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 406
  • Pohlaví: Mužské
Tak co,jezdite?
« Odpověď #133 kdy: Neděle, 01/01/2006, 10:47 »
Chlepi, jak tak koukám, mám tady asi první letošní p?ísp?vek. No ješt? by to cht?lo také dobré po?así.
Suzuki DL 650 V-Strom, dříve Cagiva Canyon 500
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože může přijít blb, který neví, že to nejde a udělá to.

Offline Ice

  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 1 000
    • motogang
Tak co,jezdite?
« Odpověď #134 kdy: Neděle, 01/01/2006, 12:48 »
i toho se doufám všichni do?káme ve zdraví! :)
Suzuki Bandit 1250 SA r.v. 08, Jawa 350 r.v. 66, dříve Cagiva Canyon 500 r.v. 2000 (vzpomínám v dobrém)