Autor Téma: Navigator  (Přečteno 15598 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

Offline changes

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
Re: Navigator
« Odpověď #15 kdy: Pátek, 23/11/2007, 14:07 »
Zdar! Dlouho jsem tu nebyl, protože nikdo neodpovídal, (Dotaz jsem psal v půli září) málem jsem zapomněl přihlašovací heslo. Vidlice jsem už posunul kousek nahoru, zároveň s brýlemi. Kdyby jste někdo věděl o předním 19" kolu na Gran canyona dejte vědět. Chtěl bych radši devatenáctku pro větší výběr "trail pneu", pokud by pasovalo. Dal jsem vyhřívané rukojeti a budou ještě přídavná světla, protože ty původní jsou takový mžouravý. Jinak bych na jaře zajel na nějaký Cagiva sraz tak snad se to včas dozvím a ne jako obvykle až po akci. Moto jede super, přes 200 km/h je tam během chvilky, mám obroušený stupačky, a to byl konec léta...
 

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #16 kdy: Pátek, 23/11/2007, 16:07 »
hele a to máš teda Navigatora nebo Grand Cánoj???  ;D  ;D  ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Navigator
« Odpověď #17 kdy: Pátek, 23/11/2007, 18:59 »
S tím broušením a rychlosti opatrně.Letos tady v sousední vesnici jeden Navigátor ubyl...

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #18 kdy: Pátek, 23/11/2007, 23:10 »
 ;D by mohly bejt nejaký ND!!!
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Navigator
« Odpověď #19 kdy: Sobota, 24/11/2007, 09:52 »
Byla to totálka,majitel bohužel taky.Ale ustál to,a prý bude možná i chodit...

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #20 kdy: Sobota, 24/11/2007, 10:46 »
No jo čéče... co naděláš... Já včera volal jedný paní kvůli nájmu. Měli jsme od jejího manžela pronajmutý pole a potřeboval jsem obnovit smlouvu, taxe jí ptám, jestli by mi nemohla dát k uchu manžela...Hmmm nemohla... před 14 dnama uhořel v autě... Jsem se rozkoktal....pokondolval ji a omluvil se... hustý...
...Život...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline changes

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
Re: Navigator
« Odpověď #21 kdy: Úterý, 27/11/2007, 14:05 »
Mám Navigatora ale to přední kolo z grand Canyona by mohlo pásnout ne? Známej má Gran Canyona tak bych se na to kolo moh mrknout, ale stejně pochybuju že se někde objeví jako n.d.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #22 kdy: Úterý, 27/11/2007, 16:48 »
hele a co brání tomu, zajít někam do motokšeftu a objednat si to. Na těhletěch motorkách není vůbec nic xtra. O výpletu ani nemluvím a ráfek si tam stejně můžeš dát jakej chceš. Takže čéče nevim nevim nevim... Takovejch kšeftu je fšude mrtě... se ptej i někde, kde tomu rozumněj... ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Navigator
« Odpověď #23 kdy: Úterý, 27/11/2007, 17:38 »
Nerozumím tomu v tom smyslu,že přeci stačí vyplést střed a naplést ho na jakýkoliv ráfek...Opodstatnění to má,pokud si chceš nechat orig kolo například na STK...
Já uvažuji o podobné akci,ale z 19" na 21" u Elefanta...Ten střed bude možná stejný jak na Grand Canyonu,a tudíž i na Navigátoru.Ale sehnatelnost bude podobná... :(
« Poslední změna: Úterý, 27/11/2007, 17:42 od Anti »

Offline Kmotrs

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
Re: Navigator
« Odpověď #24 kdy: Středa, 28/11/2007, 21:42 »
Zdar , kola budou jistě shodná s Grandem.v CZ ho ale neseženeš. podívej se na www.mobile.de a nebo www.ebay.de -když si chvilku počkáš tak se jistě něco objeví.
já osobně bych se bát změny jízních vlastností , na krosce co jede max120 a jezdí na špalkách to nepoznáš, ale Navi má sto koní . změna průměru kola znamená i změnu poloměrů pneu a změnu chování při klopení to většinou poznáš až když jedeš rychleji. to je stejné jako když dáš širší gumu( sposta lidí si myslelo že když místo 180ky dá 190 tak to bude lepší , není to pravda, motorka byla neklidná a blbě šla klopit takže se zas vrátily  na předepsaný standard) a s jízdou v terénu to taky nevidím růžově přeci jen 210 kg na moc velkej terén není.  Doporučuji pořádné silniční sportovní gumy a zajet na druhou stranu šumavy do Rakouska a uvidíš že už žádnej terém potřebovat nebudeš ;)

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #25 kdy: Středa, 28/11/2007, 22:26 »
Tak nějak asi souhlasim... na druhou stranu se to může eliminovat posunutím těžiště v brejlích...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline changes

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
Re: Navigator
« Odpověď #26 kdy: Čtvrtek, 29/11/2007, 12:28 »
Fakt je ten, že nevím co to udělá s těmi jízdními vlastnostmi ale Navi. má o dost kratší stopu a kolmější vidlici než Varan, GS... takže by to nemělo dělat problémy. Pokusím se zeptat toho známého, jestli by mě nechal vyzkoušet to přední kolo z Grand Canyonu ale to bude asi hódně těžký. Každopádně s tím přepletením je to dobrej nápad ;)Ráfek se dá v poho sehnat a nemusí to stát majlant.   
(Nemám v nejmenším úmyslu jezdit do terénu.)

Offline Kmotrs

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
Re: Navigator
« Odpověď #27 kdy: Čtvrtek, 29/11/2007, 20:13 »
no pokud ten ráfek chceš pouze abys měl lepší výběr pneumatik na silnici, tak bych spíš volil 17 palců než 19 , v sedumnáctkách se dělá většina silničních směsí , se zadním problém není, tam je výběr celkem velkej.  tak přeju uspěch a dej vědět jak si dopadl.
jjo pokud bys chtěl jednu zadní gumu tak mám bridgestone BT 020 150/70/17 má asi 4 mm vzorku a je rovnoměrně sjetá., nechám ti ji tak za 1100,- . já mám na zadku tu smamo a než ji sjedu tak to bude trvat.  020 musím pochválit, jsem s mima spokojenej.

Offline Boris

  • Aktivní člen
  • ****
  • Příspěvků: 535
Re: Navigator
« Odpověď #28 kdy: Pátek, 30/11/2007, 08:07 »
Když jsem hledal Canyona, nabízeli mi jednoho v "úpravě supermotard" a měl vepředu 17" kolo. Vypadalo to sice dobře, ale neodvážil jsem se do toho jít.
BMW F650 CS '04

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #29 kdy: Pátek, 30/11/2007, 09:30 »
No... já osobně bych taky asi volil spší 17 než 21!!! I když upřímně... dávat na canyona jinej ráfek jen kvůli výběru pneu se mi zdá docela hovadina. Jelikož v rozměru 19" se toho dá sehnat fakt uplně mrtě, dovolil bych si říct, že uplně stejně jako v 21". Problém možná bude při nákupu motokrosových vzorků, ale ty na big cánoj stějně nepatřej, jeliož je to dost těžký prase na nějaký teréní hovadiny... Nevim čéče... a furt se mě zdá nejlepší volba to co tam je. Když tam dáš širší gumu 120/60 55 17/, tak to bude do zatáčky dost těžký zlomit, když tam dáš 21", tak to bude nejspíš něco 90/70 21" a to ti zas nebude držet...
VOni makaróni zas moc velký bukvice nejsou.... ;D  ;D  ;D
Hayabusa 1,3 MPi