Autor Téma: Navigator  (Přečteno 15600 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline changes

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
Re: Navigator
« Odpověď #30 kdy: Pátek, 30/11/2007, 19:11 »
O jednadvacítce jsem ani neuvažoval, to by byl už moc extrem! Měl jsem na mysli 19" Nicméně jsem se blíže informoval a usoudil jsem že na to hážu bobek. Problémy s technickou, nevleze se do blatníku a stejně nevím kolik let ji budu mít (dvě sezony?) a nikdo to neocení, spíš naopak.

Offline Kmotrs

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
Re: Navigator
« Odpověď #31 kdy: Neděle, 02/12/2007, 13:02 »
a na jakejch pneumatikách jezdíš??? já tam měl Pirelky Mrt 21 a 23 nebo tak nějak ale pěkně rychle mizely. pak jsem dojel Michelin 90x - hrozně  tvrdá- nedoporučuji, ted mám Bridgestone 020 a spokojenost

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Navigator
« Odpověď #32 kdy: Neděle, 02/12/2007, 14:14 »
Tu 21 jsem chtěl dát já,a to na Elefanta.Na Gran Cynyona to samozřejmě nemá smysl,s tím sem byl na nervy i na suchý polnici,ale třeba Elefant 750 má 21"...
Totiž Elefant 900 je pro mě poslední dvouválcové opravdu Enduro.A já zas nehodlám jezdit 190,moje max. používaná rychlost je kolem 150.Od většího průměru si slibuju nejen lepší průchodnost terénem,ale i lepší ovladatelnost...Nicméně je to jen úvaha,zatím tam nechám tu 19",zvlášť když je tam úplně nová guma...

Offline changes

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 21
Re: Navigator
« Odpověď #33 kdy: Neděle, 02/12/2007, 19:14 »
Ja jezdim Michelin macadam, ale chtěl jsem právě pneu na cestovní enduro - Michelin Anakee, t 66 x, Metzeler Enduro, Pirelli Scorpion, Conti Trail Attack..... Proto jsem chtěl 19" přední kolo. Na tu osmnáctku se dají sehnat jenom ryze silniční gumy.

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #34 kdy: Neděle, 02/12/2007, 19:23 »
Hele nevím lidi. Ze svejch zkušeností můžu říct, že 21" má fakt smysl jenom pro endura typu xt, xr, klr a ještě krosky, jinak tyhle zbastarděný motorky, kerý maj dva válce a hrajousi jako že se s tím dá do terénu to absolutně nevyužijou. Velký kola maj smysl pro zdolávání fakt hooodně velkejch děr, nebo hodně hlubokejch kolejí atd a to tady na těc strojích stejně ani nejde...
Jinak k těm gumám... Já už jsem toho taky docela dost odjel a můžu říct, že fatk hodně dobrá guma je Bridgestone TrailMax... je daleko lepší než Metzeler Tourance, nebo Michelin Anakee či Pireli MT 90. Jezdil jsem je všechny a z těhletěch penumatik určených především na jízdu po silnici má nejlepší vlastnosti. V náklonu je daleko jistější než třeba Metzelerka a když se s ní vjede to terénu, tak je na tom stejně... Je teda o malinko dražší, ale to je daň za lepší kvalitu...
Jinak co se vzorků se špalkama týče na tyhle motorky žádnou zkušenost nemám. Na svoje offroad mašiny jsem vždycky dával Mitasky a ty jsou docela dobrý... za tu cenu... ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Kmotrs

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
Re: Navigator
« Odpověď #35 kdy: Neděle, 02/12/2007, 21:48 »
na Navi jsem měl vzadu Macadam 90x když se pořádně ohřála tak krásně držela až na hranu ale jinak pekelně klouzala. Nemyslím si že špalkové gumy jsou na Navi dobrá volba- vzadu je poměrně uzká guma a velkej krouták- na safaltu jí dáš zabrat. já naopak spíš uvažuju o nejakejch víc silničních.
Bridgestone Trialwing jsem měl na Canyonu a naprostá spokojenost, krásně držely a a vydržely. 

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Navigator
« Odpověď #36 kdy: Neděle, 02/12/2007, 21:55 »
Souhlas.Na takovou mašinu patří spíš silniční vzorek.I když jsem nedávno četl o jednom bláznovi,co dal na Varana špalky ;D

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #37 kdy: Pondělí, 03/12/2007, 11:57 »
Jde spíše o to, kde se s tou motorkou jezdí... MOtor z navigatoru zase takovej bejk není....když vemeš v úvahu to, že docela hodně lidí má teréní vzorek na GS, KTM Adventure...motory těhletěch strojů jsou daleko silnější...je to dáno vhodností stroje pro terén a to Navigator tutově není...
Jinak s Šíma s Varanem jel i Saharu, tahže bych se toho nebál...
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Navigator
« Odpověď #38 kdy: Úterý, 04/12/2007, 17:05 »
Počkat,dle katalogu má Navigátor 99koní.O kolik má KTM víc?
Jinak můj názor na toto vyjadřuje tvůj předchozí příspěvek.Dávat na mašinu co má 242kg suchou špalky přinejmenším zvláštní.Na motokrosovou trať bych zvolil "krapet" jiný stroj a klasický terén projedeš i na nějakém "polodrapáku".     

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #39 kdy: Úterý, 04/12/2007, 18:49 »
no báwo má tušim 107 nebo kolik uváděj a KTM má taky nějak tak...a na tydle stroje se normálně drapáky dávaj. Není to otázka toho kolik motorka váží, ale spíš dle typu a určení stroje, potažmo vhodnosti podvozku do terénu.
Na rozdíl od Navigatora jsou báwa a ktmky vhodné i do trochu terénějšího terénu... Jako můžeš dát na všechno všechno... jenom je otázka, za jak dlouho to pošleš do řiti že jo  ;D  ;D  ;D. Já taky teda s Fazerem lítal po polňačkách, páč to potřebuju...teda jako potřeboval... Topol je na tom už o poznání líp...  ;)  ;)  ;)
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Anti

  • Starší člen
  • ***
  • Příspěvků: 210
  • Pohlaví: Mužské
  • Elefant...vodou chlazený...
Re: Navigator
« Odpověď #40 kdy: Úterý, 04/12/2007, 21:05 »
KTM má psaných 98.Ale je to samozřejmě podstatně větší offroad.A na Bramborákách se zase jezdí kolem světa,tak z toho lidi dělají motokros...Tam nemám výhrady,ale takovej Varan je na tom nemlich jak Navigátor.Když máš dost odvahy a síly,dá se všechno...Viděl si to video toho šílence?Měl myslím R1nebo něco takového,a jel na cestu kolem světa.To byla síla...

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #41 kdy: Úterý, 04/12/2007, 21:08 »
Si piš bejku že viděl... bylo to docela hustý... vidět er jedna pyčo v amazonksym pralese je docela mazec... tady vidiš, že gdyž něgdo něco chce, tak to jde... Jako ten týpek co ukradnul ty prachy... já mu fandim... ;D ;D ;D

hele...


« Poslední změna: Středa, 05/12/2007, 11:07 od sejrac »
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Kmotrs

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
Re: Navigator
« Odpověď #42 kdy: Středa, 05/12/2007, 10:19 »
no co já vím tak BMW a KTM má ale minimálně 160 šířku gum. HP2 má dokonce 180 takže ta guma je širší. ale to je jedno, přesně tak když se chce tak to jde
a ten maníc je fakt borec , jestli to vymysleli a udělali jen sami ve dvou , tak jsou to kluci šikovní a ty prachysi zasloužej. už jen za to že vydržel sloužit do konce šichy :)  Jinak se ptám jak je možné že jim to prošlo, že by chyba systému??  :D

Offline godzi

  • I like Japanland
  • Odborník
  • *****
  • Příspěvků: 4 087
  • Pohlaví: Mužské
    • www.woloupejsiho.nz
Re: Navigator
« Odpověď #43 kdy: Středa, 05/12/2007, 12:37 »
HPčko má tak širokou gumu jenom v provedení hitlermotard....do kreténu je úžčí!!!

Jinak jako jakou chybu mysliš??? prostě vsal mašinu a jel do pykači... ;D
Hayabusa 1,3 MPi

Offline Kmotrs

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 20
Re: Navigator
« Odpověď #44 kdy: Středa, 05/12/2007, 13:33 »
to o té chybě byla reakce na na toho borce co vzal ty prachy