Historie Cagiva Clubu

Nápad založit Cagiva Club se mě motal v hlavě již delší čas, ale nebylo potřebné zázemí k jeho vytvoření. Majitelé převážně modelu Canyon, kteří se scházeli na stránkách sejrac.com se v diskusním fóru, aniž by se osobně znali, prakticky celou zimu 2003/2004 dohadovali na nějakém společném setkání. Nebylo v mých silách a možnostech uspořádat vlastní sraz, a tak jsem došel k závěru, že by bylo vhodné skloubit setkání s jiným, již zaběhlým motosrazem. Výběr padl na motosraz Broďák 2004 u Červeného Kostelce. Sraz probíhal od 28.05.2004 do 30.05.2004.

mapacr

Setkání části účastníků bylo naplánováno v České Skalici kolem 16hod. Ve Skalici se sešlo prvních 6 Canyonů a jejich pilotů, kteří zatím nebyly u strojů zvěčněni (Špaťas, Godzi, Sejráč, Mart, Skoba a Darkness).

Tato sestava se vydala na Broďák společně, ale žádnou velkou pozornost jsme nevzbudili :). První den jsme se ještě všichni kompletně nesešli. Mazec nastal až druhý den na vyjížďce. Ale nepředbíhejme. V noci z 28. na 29.5.2004 o "seznamovacím" večeru jsme se společně odhodlali založit CagivaClub.

V Hospůdce u Vodníků před sepsáním dokumentu se rozpoutala žhavá diskuze co a jak se na Cagivě se*e, co tam zase funguje atd. Každý majitel o tom ví asi svoje. Ale nakonec jsem dospěli k závěru...... no já si to vlastně ani nepamatuju...


Zleva: Šéďa, Darkness, Skoba, Špaťas (trošku mázlej), Čechajda a zády sedí Godzi a Mart.


A tady zleva: Mart, Godzi, Petra, kus Šéďi a v pozadí vodník s prkenicí.

A aby neměl někdo řeči, že já se nezveřejním. Ale nebylo to lehké, nějak jsem v hodpůdce nepadl do oka ostatním fotografům.


Zleva: ?, Skoba a Sejráč s píívem.

Počet Canyonů nakonec překročil všechna má a myslím, že nejen má očekávání. Účast potvrdili: Boris, Břéťa, Darkness, Godzi, Choze, Mart, Sejráč, Skoba, Šéďa a Špaťas. A všichni jsme se tam také sešli. Navíc, jsme ještě na vyjížďce potkali další 3 majitele Canyonů, snad mi odpustí, že si nejsem schopen vzpomenout na jejich jména :( (kdyžtak se mi připomeňte). Přijel se na nás podívat i Hajnej který také měl Canyona, ale sem už přijel bohužel na "Africe".


Tady fakt nejsem schopnej sestavit popis. Pomožte mi prosím! :).

Po srazu zase dění na chvíli utichlo. Ale později se začalo řešit, že by bylo vhodné mít svoji vlastní doménu. Do července 2004 vše probíhalo na mých stránkách sejrac.com, ale to mi nepřipadalo vhodné. Po srazu jsem na foru navrhl, že bysme se mohli složit na doménu a hosting. Dopadlo to, členové přispěli, a tak asi od července 2004 můžeme diskutovat na nových stránkách a klubové doméně cagiva-club.com.

Už na Broďáku se řešilo, že by bylo vhodné nechat si udělat nějaký klubový stejnokroj (trika, košile). Bylo to dost komplikovaný. Nejdříve jsme se dohadovali na návrhu loga na trika a trvalo to dost dlouho. Nakonec se ujal můj v podstatě nejjednodušší návrh :). V listopadu 2004 po Borisových jednáních s firmou Haillo jsme se nakonec dočkali a někteří z nás už můžou s radostí nosit trička a polokošile. Ještě jednou díky Borisovi!

No a co dál....musíme dohodnout další setkání. Přeci neskončíme takhle. Tak hurá do fóra a jednejme, kecejme a dohadujme se!